VERSCHUUR WATERSPORT BV
+31(0)17 2586678
1 of 12
VERSCHUUR WATERSPORT BV
+31(0)17 2586678
Année | 2021 |
Fabricant | Waterspoor |
Modèle | 616 |
Type | Sloops |
Longueur | 610m |
Type de Moteur / Essence | Diesel |
Matériau de la Coque | Fibres de verre / polyester |
Proposé par | VERSCHUUR WATERSPORT BV |
Met deze Waterspoor 616 is van modeljaar 2022 en heeft nog maar 1 seizoen gevaren en is zoals goed als nieuw. De Vetus 52pk heeft slecht 65 uur gelopen, dus de motor is ook nog in uitstekende staat.
Zet koers naar onvergetelijke wateravonturen met de Waterspoor 616 tender! Deze luxe boot combineert uitstekende prestaties met elegante designelementen, wat resulteert in een uitzonderlijk vaartuig dat als ultieme eyecatcher fungeert op elk water.
Met een stevige constructie van 610cm lengte en 250cm breedte, biedt deze boot stabiliteit en geruststellende veiligheid voor zowel korte als lange tochten. De doorvaarhoogte van 125cm zorgt ervoor dat je je moeiteloos door vele wateren kan manoeuvreren, terwijl de strak witte kleur hem een stijlvolle uitstraling geeft.
Laten we het hebben over het aanbod van accessoires, beginnend bij de uitrusting binnen: de boot is uitgerust met een ingebouwde koelkast, perfect voor die lange zomerdagen waar u uw drankjes en hapjes gekoeld wilt houden.
Aan de buitenkant is deze boot even indrukwekkend met een reeks voorzieningen die ontworpen zijn voor uw comfort en gemak. De buiskap biedt bescherming tegen regen en zon, terwijl een reeks kuipkussens zorgt voor comfortabele zitplaatsen voor iedereen aan boord. Daarbij komt nog het royale zonnebed, perfect voor die relaxte dagen waar u alleen maar wilt zonnebaden en genieten van het water.
Als finishing touch wordt deze boot geleverd met een zwemtrap en zwemplateau, waardoor in en uit het water komen eenvoudiger dan ooit is.
De Waterspoor 616 tender heeft alles om jouw tijd op het water comfortabel, plezierig en onvergetelijk te maken. Dit luxe vaartuig belooft niet alleen uitstekende prestaties en comfort, maar ook de onbetwiste aantrekkingskracht die je verwacht van een topklasse boot. Bekijk het zelf en laat u overweldigen door de onweerstaanbare charme en superieure kwaliteit van de Waterspoor 616 tender!
De boot voorzien van de volgende opties:
Verschuur Watersport is erkend dealer van de volgende merken:
Triple boats
Gulliver tender
Van Vossen sloepen en tenders
Waterspoor tenders
Corsiva sloepen en tenders
Stout sloepen
Primeur sloepen en tenders
Outlaw
Spirit Tenders
4 Family sloepen
TendR tenders
Valory sloepen
Suzuki motoren
Pega trailers
Verschuur Watersport
Herenweg 10a
2465 AA Rijnsaterwoude
DE GROOSTE SLOEPENSHOWROOM VAN NEDERLAND
Longeur Hors Tout | 6.1m |
Bau | 2.5m |
Capacité en Sièges | 10 |
Réservoirs à Eau Douce | |
Réservoirs de Carburant | |
Réservoirs à Eau Noir |
Marque Moteur | Vetus |
Modèle Moteur | 52 pk |
Type de Moteur / Essence | Diesel |
Life is better on a boat